Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Friday, January 18, 2019
>

Home

Geotour.cz

Vaš specialista na plavby po Jadranu

GEOTOUR byl založen jako jedna z prvních soukromých cestovních kanceláří krátce po 10/1989. Vznikl jako malá, domácí, rodinná firma. Z té se postupně, malými kroky, stala plnokrevná kancelář s pravidelným servisem pro vás.

http://www.geotour.cz/

Šeříková 10
CZ-118 00 Praha 1 - Malá Strana
geotour(zavináč)geotour.cz
+420 2573 12345    

Jsme zde pro Vás:
pondělí a středa 12 - 18
úterý a čtvrtek 10 - 16

V srpnu 2002 přitekla do naší malostranské kanceláře velká voda, která nás přinutila utéct do provizoria, do kopců nad Smíchovem a do Vršovic. Od ledna 2003 pracujeme znovu na stejné adrese, ale pro jistotu o patro výš, nad hladinou tisícileté vody.
Výlohu s barevnými poutači a nabídkou slev u nás nenajdete.


Věříme, že naši zákazníci k nám najdou cestu jinudy. Naším cílem není "masový" cestovní ruch, tedy tisíce "odbavených" zákazníků a dlouhé šňůry zájezdů, které jsou si podobné jeden druhému jako vejce vejci. Menší měřítko, v němž se pohybujeme, nám umožňuje osobní přístup a pečlivou přípravu i flexibilní úpravu programu různorodých zájezdů. Počet lidí, kteří naším prostřednictvím každý rok cestují, nejde do tisíců. Jsme zaměřeni, jak už název napovídá, na zájezdy v širším smyslu geografické, tedy poznávací. Bicikliranje - Šarićevi dvori 

Bike ... Primošten -> Šarićevi dvori

Download whole bike map of Primošten - Šarićevi dvori here


 

Bike ... Rogoznica -> Šarićevi dvori

 

Download whole bike map of Rogoznica - Šarićevi dvori here


 


 

Music Copyright

Copyright: text, music, arrangements, productions of all the songs by Josko Bogavčić-Joke This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Music - Šarićevi dvori (klapska)